Aktualności

Kariera w CMP

Sprawdź najnowsze ofert pracy w Centrum Medycyny Profilaktycznej Sp. z o.o.

   

BIAŁA SOBOTA - podsumowanie

Biała sobota za nami


13 lutego 2016 r. Centrum Medycyny Profilaktycznej Sp. z o.o. zorganizowało akcję „Biała sobota” w ramach której każdy mógł skorzystać z bezpłatnych konsultacji lekarzy specjalistów oraz badań poświęconych profilaktyce zdrowotnej. Dziękujemy za tak duże zainteresowanie akcją oraz możliwość wspólnego uczestnictwa w tym wydarzeniu. Mamy nadzieje, że dzięki tej akcji pacjenci mogli więcej dowiedzieć się o swoim zdrowiu.


   

Kariera w CMP

Centrum Medycyny Profilaktycznej Sp. z o.o. zatrudni pielęgniarkę ze stażem i specjalizacją do pracy w Poradni Okulistycznej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

   

ZAMÓWIENIE - świadczenie usług utrzymania czystości i porządku na nieruchomości CMP Sp. z o.o.

Centrum Medycyny Profilaktycznej Sp.z o.o. zaprasza do składania ofert z zakresu kompleksowych usług utrzymania czystości i porządku na terenie nieruchomości należących do podmiotu leczniczego. Szczegóły zamówienia do pobrania <tutaj>

   

Kariera w CMP

Centrum Medycyny Profilaktycznej Sp.z o.o. nawiąże współpracę z higienistką stomatologiczną w wymiarze 0,5 etatu,

zainteresowane  osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

   

Ankiety

Szanowni Pacjenci!
Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety satysfakcji pacjenta, każda Państwa opinia jest dla nas cenna i pomoże nam zmieniać się na lepsze!
Zapraszamy i dziękujemy za poświęcony czas.

Więcej: Ankiety

   

UWAGA!

Uwaga!
Od 1 kwietnia 2015 r. obowiązuje nowy wzór skierowania na badania profilaktyczne! Prosimy o kierowanie pracowników na badania na nowym wzorze.

Obowiązuje również nowy wzór skierowania pracowników na badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

   

CMPdent

Prywatny Gabinet Stomatologiczny CMPdent w Krakowie (związany z Centrum Medycyny Profilaktycznej Sp.z o.o.) zatrudni lekarza stomatologa z minimum dwuletnim doświadczeniem.

Możliwe różne formy zatrudnienia. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej: CMPdent

   

KARIERA W CMP

Centrum Medycyny Profilaktycznej Sp. z o.o. nawiąże współpracę z LEKARZEM CHIRURGIEM STOMATOLOGICZNYM – specjalistą, w wymiarze co najmniej 15h tygodniowo.

Zainteresowane Osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej: KARIERA W CMP

   

Generator RF – SZYBKIE I BEZPIECZNE ZABIEGI LARYNGOLOGICZNE

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pacjentów na nowoczesne zabiegi laryngologiczne w naszej poradni przy ul. Komorowskiego 12.

Więcej: Generator RF – SZYBKIE I BEZPIECZNE ZABIEGI LARYNGOLOGICZNE

   

Strona 1 z 4

«pierwszapoprzednia1234następnaostatnia»
Aktualności
Copyright (c) 2011 | Realizacja: Benhauer.pl