Zarząd

Kompleksowa opieka medyczna w jednym miejscu, w jednym czasie.

Zatrudniamy fachowy, doświadczony personel medyczny oraz posiadamy nowoczesną aparaturę diagnostyczną. Nasze usługi prowadzone są bezpłatnie w oparciu o umowę podpisaną z Narodowym Funduszem Zdrowia, jak również odpłatnie. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej opieki medycznej oraz dążenie do ciągłego doskonalenia jakości świadczeń zdrowotnych. Uzyskaliśmy certyfikat jakości, który oparty jest o PN-EN ISO 9001:2000 i oznacza:

  • wysoki standard jakości świadczonych usług medycznych,
  • systematyczne podnoszenie kwalifikacji personelu udzielającego świadczenia medyczne,
  • wzrost wiarygodności w oczach pacjentów.

Współpracujemy również z licznymi instytucjami mającymi wpływ na ochronę zdrowia: Narodowym Funduszem Zdrowia, Ministerstwem Zdrowia, Urzędem Miasta Krakowa, jak również z licznymi placówkami zagranicznymi.

Opiekujemy się około 700 firmami. Usługi świadczymy w Krakowie przy ul. Komorowskiego 12, przy ul. Olszańskiej 5, a także w przyzakładowych przychodniach medycyny pracy, zlokalizowanych na terenie województwa małopolskiego. W ten sposób zapewniamy, naszym Klientom lepszy i łatwiejszy dostęp do świadczeń. W trosce o Państwa czas nasze usługi realizujemy w jednym miejscu, w ciągu jednego dnia. Dla zapewnienia większego komfortu istnieje również możliwość kontaktu z nami drogą elektroniczną.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych świadczeń!

 

 

 

Prezes Zarządu
mgr Lidia Dwojak
Członek Zarządu
lek. med. Krystyna Pająk
 
Zarząd
Copyright (c) 2011 | Realizacja: Benhauer.pl